Wycieczka do Osieka nad Wisłą
W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. grupa ponad siedemdziesięciu cyklistów wzięła udział w wycieczce rowerowej na Taras Widokowy znajdujący się w Osieku nad Wisłą.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik już od 19 lat wspólnie z Oddziałem PTTK w Toruniu organizuje niedzielne wycieczki rowerowe. Piękna słoneczna pogoda niewątpliwie przyczyniła się do bardzo licznego udziału rowerzystów w wycieczce.
Trasa prowadziła ścieżką rowerową do Osieka Nad Wisłą przez piękne leśne tereny Kaszczorka, Złotorii, Grabowca, Silna i Osieka.
Na Tarasie Widokowym Wisły im. Michała Kokota przygotowane zostało wspólne biesiadowanie. Była to doskonała okazja do integracji społeczności lokalnej i zachęcenie mieszkańców do turystyki rowerowej. Nad wodą zorganizowane zostały konkursy sprawnościowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nie zabrakło również tradycyjnego ogniska z kiełbaskami, które przygotowane zostało przez panów Tomasza Wieczyńskiego (sołtysa Osieka) i Krzysztofa Balewskiego ochotników Straży Pożarnej w Osieku Nad Wisłą.
Serdecznie dziękujemy Współorganizatorom za współpracę.

Do zobaczenia na ścieżkach rowerowych.

Imprezy okazjonalne


BIEŻĄCE INFORMACJE
PLAN REMONTÓW - 2019
STAWKI OPŁAT
HARMONOGRAM ODCZYTÓW
Ciepłomierze – grupa kwietniowa
Podzielniki c.o. – grupa kwietniowa
OFERTY
Najem lokali użytkowych
Najem powierzchni reklamowych
DZIAŁALNOŚĆ S-O-K
Charakterystyka działalności
Zaproszenia stałe
Imprezy okazjonalne
Koło Wędkarskie
Środy szachowe
Biegacze
Rowelersi
Nordic Walking