Menu Zamknij
Prezentujemy listę laureatów tegorocznej edycji konkursu na Najładniej ukwiecony balkon oraz Nasz ogródek przydomowy.

Działalność społeczna, kulturalna i oświatowa

 

PROTOKÓŁ

z posiedzenia Sądu Konkursowego z dnia 8 września 2021 r.,
którego celem było wyłonienie laureatów konkursów

Najładniej ukwiecony balkon
Nasz ogródek przydomowy

 

Sąd Konkursowy w składzie:

1.Sylwia HartwichPrzewodnicząca, członek Rady Nadzorczej, Przewodnicząca Komisji Gospodarki Lokalami i Bezpieczeństwa
2.Czesław DegórskiCzłonek, Zastępca Prezesa Spółdzielni
3.Justyna PopławskaCzłonek, instruktor działalności społecznej, oświatowej i kulturalnej

przeanalizował wnioski Osiedlowych Komisji Konkursowych, na podstawie których wyłonił laureatów:

  • Administracja Osiedla „Wschód”
    • kategoria „Balkony”
      • Alina Jaguś
      • Aleksandra Bielicka
      • Hanna Lewandowska
      • Marianna Jabłońska
      • Regina Kowalska
      • Marta Chyl
      • Zofia Streich
    • kategoria „Ogródki”
      • Cecylia Szwedo
      • Halina Murawska
      • Bernarda Weber
      • Agnieszka Skobowiat
      • Czesława Wolańska
      • Mirosława Malanowska
      • Kazimiera Szulc
      • Krystyna Falarska
    • kategoria „Ogródki” i „Balkony” (razem)
      • Halina i Marian Werner
      • Maria i Jan Szymańscy
      • Karolina Lubomska
      • Barbara i Jerzy Ruszkowscy
      • Rozalia Myszak
      • Mira Kozłowska
      • Barbara Murawska
      • Romualda Klemańska-Parysiewicz
  • Administracja Osiedla „Tysiąclecia”
    • kategoria „Balkony”
      • Tomasz Hanuszewski
      • Alicja Johnson-Dziubak
      • Henryk Filipiak
      • Teresa Lisewska
      • Paweł Arnister
      • Stanisław Królikowski
      • Anna Wiśniewska
      • Bożena Krysztowiak
      • Joanna Długosz
    • kategoria „Ogródki”
      • Katarzyna Brodowska
      • Jadwiga Słupska
      • Mieczysława Borowska
    • kategoria „Ogródki” i „Balkony” (razem)
      • Krystian Dąbrowski
      • Bogumiła Mulska
  • Administracja Osiedla „Zachód”
    • kategoria „Balkony”
      • Magdalena Pronobis
      • Emilia Krzemieńska
      • Grzegorz Molski
      • Maraia Bajczyk
      • Krystyna Sawicka
      • Stanisława Mejger
      • Helena Janus
      • Barbara Polak
    • kategoria „Ogródki”
      • Barbara Jabłońska
      • Ryszard Milewski
      • Wiktor Kotwicki
      • Janina Tuchewicz
      • Alicja Lewandowska
      • Małgorzata Krajewska
    • kategoria „Ogródki” i „Balkony” (razem)
      • Krzysztof Okryński
      • Lucyna Nowacka-Wróblewska
      • Krystyna Jaworska
      • Grażyna CZuryło

Wyróżnienie dodatkowe: Małgorzata Tomkowiak

Laureatom składamy gratulacje. Jednocześnie zapraszamy do udziału w następnych naszych konkursach.

Podobne wpisy